Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem ter deloma na Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno, jutranja megla se bo ponekod zadržala še dopoldne. Proti poldnevu bo začel pihati jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Župan sprejel državne podprvake v futsalu


ŠPORT

| |
08.05.2015      8:37
A A

Župan sprejel državne podprvake v futsalu


Vrhnika, 5. maj – V sejni sobi na Tržaški 1 sta župan Stojan Jakin in direktorica občinske uprave Vesna Kranjc sprejela ekipo futsala (FK Zavas), ki je v nedavni končnici državnega prvenstva osvojila naslov državnih podprvakov v skupini U19.


Deli:

Župan, ki si je ogledal predzadnjo tekmo ekipe na Vrhniki, je izrazil navdušenje nad njihovim znanjem in športno spretnostjo ter jim hkrati tudi čestital. »Najboljše stvari pritičejo Vrhniki in vi ste ena takih. Zato samo še tako naprej in seveda moje iskrene čestitke!« Uspeh ekipe je po svoje presenetljiv, saj se je Futsal klub Zavas ustanovil šele lani jeseni, skupina U19 pa je ena najbolj konkurenčnih mladinskih skupin. Mile Simeunovič, nekdanji državni reprezentant zlate generacije slovenskih nogometašev, je fante pripravil več kot odlično: »Prednost Vrhnike pred ostalimi kraji, je ta, da se nahaja v prostoru med Litijo in Tolminov, kjer praktično ni podobnega kluba. Zato lahko izbiramo med ogromnim potencialom.« Kljub obstoječemu igralskemu potencialu, ki je po zadnjih uspehih kluba samo še narastel ali pa vsaj povpraševanje po njem, večina igralcev vendarle prihaja z Vrhnike in Podlipe, nekaj fantov pa celo iz Cerknega in Tolmina. »Pred začetkom sezone nas ni nihče poznal niti resno jemal, sedaj vse slovenske ekipe vedo kdo smo in kdo so naši fantje,« je bil slikovit Mile.
Po besedah predsednika kluba Mirana Ribiča načrtujejo odprtje podružničnega kluba v Horjulu in v Borovnici ter ob obstoječih skupinah U19 in U21, ustanovitev še skupine U15. Dolgoročni cilj pa je mednarodna Champions liga v futsalu, ki bi jo lahko v nekaj letih tudi dosegli.

Gašper Tominc (foto: GT)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.