Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Velkavrh prevzel vodstvo


ŠPORT

| |
08.08.2014      8:31
A A

Velkavrh prevzel vodstvo


V začetku julija se je končal še četrti reli za državno prvenstvo Slovenije in tako se je sezona prevesila v drugo polovico. Vrhniški dirkač Andrej Velkavrh s sovoznico Nino Gorenc, ki nastopata za klub OPV Šport iz Lučin je po osvojenem drugem mestu na zadnji dirki v Mariboru prevzel vodstvo v skupnem seštevku državnega prvenstva divizije I, v kateri so vozila do 1400cm.


Deli:

" Z Nino sva dirko odpeljala po svojih najboljših močeh in se na koncu veselila osvojenega drugega mesta in novih točk. Avto je deloval brezhibno, tako da smo iztržili kar se je dalo. Za nove zmage pa bi potreboval edino močnejši avto." Andrej in Nina se zahvaljujeta pokroviteljem; olja Divinol, Salkon, Termotom, geodetske storitve A-Gea, Krili - izdelki iz pleksi stekla, VR-Elektronika, avtodeli BMC, gostilna Pri Kranjcu Vrhnika, karoserija Novak, MSM Stražišar, trgovina z gradbenim materialom Štirn in avto mehanika Mivšek, ter mehanikom Bojanu Velkavrhu, Marjanu Hrenu, Andreju Velkavrhu st., Boštjanu Turšiču in Ladu Žnidaršiču.

Foto: Tadej Verdev

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.