Logo MojaObčina.si
JUTRI
13°C
6°C
PET.
10°C
6°C
Oceni objavo

Sejem smučarske opreme

V petek in soboto, 1. in 2. decembra, je pod šotorom v športnem parku potekal sejem rabljene smučarske opreme, ki ga je organiziralo Smučarsko društvo Vrhnika v sodelovanju z ZIC Vrhnika. Prvi dan sejma je bil zaznamovan z več kot tisočimi artikli rabljene smučarske opreme, med katerimi so bile smuči, palice, čelade, čevlji in »bordi«. Glede slednjih so opazili, da jih je na sejmu vsako leto več, kar kaže na njihovo postopno umikanje s smučišč.

»Za sina Nika smo prišli iskat čevlje, za hčerko Kiaro pa smuči. Prinesli smo tudi dvoje smuči nazaj. Smučarski sejem na Vrhniki predstavlja odlično priložnost, da našim otrokom zagotovimo smučarsko opremo po ugodnih cenah. Skorajda vsako leto se vrnemo,« je povedal Jani iz Vnanjih Goric. Na sejmu so obiskovalci imeli priložnost izbirati med številnimi artikli smučarske opreme, ki so zajemali tako starejše kot novejše modele. Posebej razveseljivo je, da so cene teh artiklov dostopne, kar omogoča družinam, da si priskrbijo smučarsko opremo po sprejemljivi ceni in tako pripravijo svoje člane na smučarske užitke.

Gašper Tominc, foto: GT

 

Oglejte si tudi