Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nočni tek in vzpon na Ulovko


ŠPORT

| |
07.08.2014      8:27
A A

Nočni tek in vzpon na Ulovko


V soboto, 23. avgusta, se bo Vrhnika že 2. leto zapored prelevila v tekaško mesto. Na mestnih ulicah se bo v večernih urah odvijal Nočni tek, že popoldne pa se bodo na Ulovko povzpeli kolesarji.


Deli:

Organizator 2. rekreativnega teka, ki v večernih urah poteka po ulicah Vrhnike, prireditev namenja vsem rekreativnim tekačem. Tekači lahko izbirajo med dvema dolžinama trase: 5-kilometrsko in 10-kilometrsko. Star teka bo ob 21. uri, uro prej, torej ob 20. uri, pa bo organiziran tudi dobrodelni tek v dolžini 2,5 kilometra, na katerem bodo zbirali hrano za socialno ogrožene družine. Kot prijavnino bo vsak udeleženec dobrodelnega teka prispeval dva izdelka daljšega roka trajanja, zbrano hrano pa bodo organizatorji namenili Zvezi prijateljev mladine Moste-Polje.

Za popestritev dogajanja bo v popoldanskem terminu, natančneje ob 17:15 uri, izveden tudi Očkov tek za očke in otroke. Namen Očkovega teka sta zabava in pa osveščanje staršev o pomembnosti gibanja. Očka mora skupaj s svojim otrokom (v naročju, na ramenih, z roko v roki ali za njim) premagati razdaljo 250 metrov.

Letošnja popoldanska novost bo tudi kolesarski vzpon na Ulovko, ki bo razveselil ljubitelje kolesarjenja vseh generacij. Hkrati bodo na svoj račun prišli tudi ljubitelji t.i. kombinacije, za katero bosta štela tako čas vzpona na Ulovko, kakor čas teka na 10 kilometrov.

Najhitrejše v posameznih kategorijah čakajo nagrade sponzorjev in pokali, posebne dodatne nagrade se bo razveselil zmagovalec kombinacije. Potekal bo tudi žreb lepih nagrad za ostale udeležence.

Tekači in kolesarji v predprijavi lahko izpolnejo prijavnico na spletni strani www.ntvrhnika.si. Prijavnina do vključno 21. avgusta znaša 21 evrov. Po zaključku predprijav in na dan prireditve, 22. in 23. avgusta, prijavnina znaša 25 evrov. Prijavnina za Kombinacijo v predprijavi do 21. avgusta znaša 38,00 EUR. Na dan prireditve prijavnina stane 45,00 EUR. Na dan prireditve se boste lahko prijavili in plačali prijavnino na osrednjem prireditvenem prostoru med 16:30 in 20. uro.

Po koncu športnega dela prireditve bo potekalo še zaključno druženje pozno v noč


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.