Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
14°C
7°C
JUTRI
17°C
10°C
10052

Na parkirišču pri Sinji Gorici po novem karting

Na občinskem parkirišču pri krožišču za Sinjo Gorico od nedelje 4. avgust dalje obratuje kartodrom. Podjetje T-2 prokarting je pripeljalo v Cankarjev rojstni kraj floto desetih najmočnejših gokartov s 400 ccm. Gre za zanimivo in izjemno razgibano komfiguracijo proge, ki združuje hitre in zelo tehnične ovinke ter omogoča pravi dirkaški izziv izkušenim voznikom, obenem pa je zelo varna tudi za začetnike.

Najmlajši se lahko peljejo v spremstvu staršev ali odrasle osebe v gokartu dvosedu, starejši pa morajo dopolniti 15 let, da jim je dovoljeno sesti za volan. Steza je primerna tako za individualne vožnje kot za skupinske. Pri T2-prokartingu dajo zelo veliko na varnost, zato vas bodo, preden boste poprijeli za volan, dodobra podučili in tudi ustrezno varnostno opremili.
Karting proga je odprta sedem dni na teden od 12. do 21. ure, deset minut vožnje pa vas bo stala 12,5 evrov.

 

Gašper Tominc, foto: GT
 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi