Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
28°C
19°C
JUTRI
30°C
18°C
6085

Dan za kolo na vse možne načine

Ekipa Jan Sporta, kolesarske trgovine iz poslovne cone Pod Hruševco, je v športnem parku v sodelovanju z Zavodom Ivana Cankarja Vrhnika, pripravila Dan za kolo. Dopoldne so namenili kolesarjenju po Vrhniki in okolici, kjer je bilo z različnimi trasami poskrbljeno tako za klasične kolesarje, kot tiste, ki potrebujejo nekaj več adrenalina. Eno od skupin je po mestu na turistični ogled popeljal celo »vrhniški Ivan Cankar« - seveda tudi s kolesom. V popoldanskem programu je bila pozornost usmerjena v za ta namen postavljeno pumptrack stezo, kjer so na svoj račun prišli predvsem mlajši kolesarji. Za njih in za njihove starejše sovrstnike je organizator pripravil tekmovanje ter najboljšim podelil nagrade. Poleg tega so se lahko obiskovalci preizkušali še v spretnostni vožnji s tako imenovanim »narobe kolesom« in »maksi kolesom«, trgovina je pripravila tudi nabor koles po znižanih cenah. V dopoldanskem času so bila na voljo rabljena kolesa iz delavnice Depoja, ves čas pa so se lahko obiskovalci pomudili na stojnici Jan Sporta, kjer niso našli samo kolesarske pripomočke, ampak so lahko s svojimi vprašanji pocukali za rokav tudi njihove serviserje. 

 

Gašper Tominc, foto: GT 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi