Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
6°C
5°C
JUTRI
9°C
-1°C
Deli

Zimskih počitnic je konec - ŠOLARJI NA CESTI!

Združenje šoferjev in avtomehanikov Vrhnika opozarja vse krajane, da je zimskih počitnic v naši regiji konec. Od ponedeljka, 25. januarja 2020,  bodo z nami na cesti ponovno tudi naši najmlajši. Bodite pozorni, še posebej v okolici šol in vrtcev. Prilagodite hitrost vaših vozil in odpravite se od doma pravočasno. Poskrbite za svoje otroke tudi v avtomobilih. Vedno jih pripenjajte z varnostnimi pasovi in jih namestite v ustrezne avto sedeže. Bodimo jim dober zgled in se pripnimo tudi sami!

 

 Člani ZŠAM Vrhnika bomo 24. in 25. februarja 2020 v jutranjih in popodanskih urah aktivno, ob pomoči policije, varovali prehode za pešce in nevarne prometne točke. Naše člane boste prepoznali  po varovalnih jopičih in uniformah združenja. Bodite strpni in previdni.

 

 

ŽIVLJENJE JE NEPRECENLJIVO - SPOŠTUJMO GA.

 

Varno vožnjo!

 

 Franjo Čretnik

 ZŠAM Vrhnika 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi