Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
21°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
21°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
21°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Veselo novoletno druženje na podlipskem


SOSED SOSEDU

| |
05.01.2017      9:53
A A

Veselo novoletno druženje na podlipskem


Kot je že v navadi je Krajevna skupnost Podlipa-Smrečje tudi letos na Štefanovo pripravila srečanje starejših krajanov. Z njim smo želeli, ne le da se ob božičnem prazniku in prazniku slovenske samostojnosti srečamo, se pogovorimo o svojih doživetjih in izkušnjah, ampak da tudi na ta način pokažemo medsebojno prijateljstvo, povezanost in enotnost.


Deli:

V posebno veselje nam je, da se srečanja vsakokrat udeleži velika večina vabljenih vaščanov in da na takšen način prisotni v prijetnem vzdušju ohranjajo vezi s prijatelji, sosedi in znanci, skratka z vrstniki, ki jih življenje druži že vrsto let. Nismo namreč vsi enakih političnih prepričanj in tudi na življenje in duhovnost gledamo vsak na svoj način, smo pa vsi doma v Smrečju ali Podlipi in na to smo upravičeno ponosni. Prav novoletno druženje je tudi priložnost ko se lahko mlajši starejšim zahvalimo, za njihov vzgled, za vse dobro kar kljub letom in tegobam postorijo za našo skupnost. Živimo v času velikih družbenih sprememb, modrost, razumnost in potrpežljivost naše zlate generacije pa nam vedno znova daje trden oprijem, da se ne izgubimo v vrvežu ponorelega sveta – in zato smo jim iskreno hvaležni. 

Druženje smo začeli z sveto mašo, v podlipski cerkvi ki jo je daroval naš novi župnik g. Ladimir Jaksetič. V vedno odlični podlipski gostilni Jurca so nas po maši lepo sprejeli in pripravili odlično pogostitev, za prešerno vzdušje pa so ponovno poskrbeli odlični Cankarjevi muzikantje.
Imeli smo se res lepo, prijetno druženje smo zaključili z voščili, z dobrimi željami in obljubo da se prihodnje leto spet snidemo.

Boštjan Jurjevčič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
24.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: AVTOMOBILI 3, 3D
29.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: CHURCHILL
30.06.2017 | Družabni dogodki
Urbani vrt #6

Bodite prvi pri oddaji mnenja.