Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Popoldne bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

V Listi za razvoj vrhniškega podeželja ......


SOSED SOSEDU

| |
06.10.2016      17:01
1
A A

V Listi za razvoj vrhniškega podeželja obeležili drugo obletnico delovanjaDeli:

V sredo, 5.10.2016, so v Listi za razvoj vrhniškega podeželja obeležili drugo obletnico uradnega obstoja in delovanja. Čeprav na tokratnem srečanju žal ni bilo nekaterih vidnih članov liste, saj so bili zadržani iz razlogov, ki jim tega niso dovoljevali, so se v listi odločili, da ta, za njih pomemben dogodek, proslavijo v najnovejši pridobitvi občine Vrhnika, to je v Doživljajskem razstavišču Ljubljanica, kjer se je s tem namenom zbralo vodstvo liste in si skupaj z vodičem ogledalo razstavo Moja Ljubljanica.

V listi namreč menijo, da je ne glede na to, da se glede vodenja tega, za občino Vrhnika izjemno pomembnega projekta, v  marsičem niso strinjali, treba to pridobitev podpreti in predvsem z lastnim zgledom spodbuditi vse občanke in občane, da si stalno razstavo ogledajo, svoja pozitivna občutenja v zvezi z njo pa čim bolj širijo  in s tem tudi podprejo.

Glede na dosežene rezultate v Listi za razvoj vrhniškega podeželja ocenjujejo, da delajo dobro in v pravi smeri ter da imajo pred seboj še veliko zavez in izzivov, s katerimi bodo sledili uresničevanju njihovih prednostnih nalog in razvojnih projektov, ki so pomembni za kakovostno življenje in razvoj vseh občank in občanov ter občine Vrhnika kot celote. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 1 komentarjev
Milan Jerman
Milan Jerman Se strinjam0 Se ne strinjam0
Kratek, a sladek jubilej. V tem času se o vas dobro sliši in le tako naprej, Vrhnika vas potrebuje.

07.10.2016 ob 21:16:51 Odgovor Prekliči
1 komentarjev
Stran


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.