Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
18°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C

Prejeli smo: škoda, da smo ukinili verbalni delikt

Ja, sedaj v času epidemije, bi v parlamentu z lahkoto sprejeli zakon o prepovedi združevanja, saj bi ga opravičevali s preprečevanjem nalezljive bolezni. Škoda, da smo ukinili verbalni delikt, saj bi bil kompatibilen in bi mediji, ne da bi razkazovali samo slike skrivnih fotografij združevanja politikov in lobistov, ampak bi ta srečanja lahko zvočno tudi posneli. Seveda bi zakon vseboval tudi bianco dovoljenje krajevne pristojnosti, da lahko novinarji slikajo in posnemajo združevanja po celem svetu, kopnem in na morju. Najbolje bi bilo, če bi zakon predlagali kar novinarji. Novinarje prosim, če imajo kakšne fotografije s Hvara iz preteklosti, saj naj bi se tam združevali vrhniški mogotci in so tam nastajali največji vrhniški precenjeni in tudi zgrešeni projekti, naj jih objavijo. 

Vid Drašček, Vrhnika

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi