Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj se bo na severu in v hribovitih krajih na zahodu države pooblačilo. Drugje bo zjutraj še deloma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 15 °C
12°C | 24°C
petek, 25.04.2018
11°C | 26°C
sobota, 27.04.2018
11°C | 22°C
nedelja, 28.04.2018
9°C | 26°C
ponedeljek, 29.04.2018
11°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 25.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Od danes do sobote odprt vojaški park


SOSED SOSEDU

| |
25.10.2016      8:06
A A

Od danes do sobote odprt vojaški parkDeli:

Vrhnika – Društvo Autosport Jazon, ki se ukvarja z avtomobilskimi dirkami, ima svoje prostore v eni od hal v vojašnici 26. oktober na Stari Vrhniki. Hkrati društvo v znak zahvale obrambnemu ministrstvu, ki jim je omogočilo nastanitev, skrbi tudi za urejenost tamkajšnjega parka. Navadno je ta za javnost zaprt, letos – natančneje jutri, ko tako Slovenija kot vojašnica praznujeta obletnico odhoda zadnjega vojaka JLA – pa ga bodo ob soglasju obrambnega ministrstva odprli za vse obiskovalce. »Vabljeni torej od jutri, 26. oktobra, pa do vključno sobote, 29. oktobra, v vojaški park. Hkrati bomo te dni imeli odprte svoje prostore tudi mi, tako da bodo lahko obiskovalci pokukali tudi v naše delavnice, si ogledali dirkalnike ali poklepetali s katerim od voznikov,« je za Naš časopis pojasnil Marjan Škrjanec iz Autosporta Jazon. Pa to še ni vse! Jazonu se bodo pridružili še starovrhniški gasilci, ki bodo ravno tako imeli razstavljena svoja vozila in plovila ter ostalo gasilsko tehniko. Za soboto pa napovedujejo celodnevno dogajanje – od prikaza tehničnega reševanja do gašenja gorečega vozila. Torej bo marsikaj za videti. Priložnost boste lahko izkoristili tudi za ogled gasilskega doma (dan odprtih vrat) preko ceste ali za morebitno včlanitev v društvo.

Park bo, kot rečeno, odprt od srede, 26. oktobra, do sobote 29. oktobra, med osmo zjutraj in 18. uro.

 

Gašper Tominc, foto: GT

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 458
Izšla: 26.03.2018
Poglej Pdf