Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
8°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 15°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
20°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Knjižnica pod krošnjami že obratuje


SOSED SOSEDU

| |
02.08.2016      13:13
A A

Knjižnica pod krošnjami že obratujeDeli:

Od danes dalje lahko v Parku samostojnosti pod krošnjami tamkajšnjih dreves  brezplačno prebirate knjige. Gre za tako imenovani projekt Knjižnica pod krošnjami, ki ga na Vrhniki izvajata Cankarjeva knjižnica Vrhnika in ZIC Vrhnika. Parado enomesečnega branja – do konca avgusta – so odprli z vrhniško kavo (Escobar-pražarnica vrhunskih kav) in s poznavalko največjega slovenskega pisatelja Marijo Iskrenovič, nato pa so se lahko obiskovalci predali prebiranju literature. V knjižnici so pojasnili, da so pripravili za vsakogar nekaj – tako za odrasle kot za mlajše. Da bo branje udobno, so prinesli tudi več udobnih poletnih stolov, za najmlajše pa tudi blazine za sedenje na travi. Knjige boste lahko prebirali od ponedeljka do petka med 10. uro dopoldne in 18. popoldne, no, ob petkih bodo zaradi prireditve Poletje na Vrhniki termin nekoliko podaljšali – do 20. ure. (GT, foto: GT)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.