Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
6°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Akrobati med Vklopovci


SOSED SOSEDU

| |
17.07.2015      11:27
A A

Akrobati med Vklopovci


Vrhnika, 17. julij – Danes je osnovnošolce na Poletnem vklopu obiskal akrobatski tandem Filip in Blaž iz F&B Acrobatics, ki smo ju lahko gledali tudi v šovu Slovenija ima talent, kjer sta se prebila do finala.


Deli:

Fanta sta za otroke pripravila delavnice s telovadnimi elementi, od katerih so nekateri namigovali na njuno akrobatiko, predvsem v smislu moči in vztrajnosti. Nekaterim je uspelo, ostali pa so se lahko prepričali, da njuno »telovadenje« še zdaleč ni tako enostavno, kot se mogoče zdi na prvi pogled. Za konec sta Filip in Blaž pripravila zaključno akrobatsko točko, kjer s svojimi vragolijami nista nikogar pustila ravnodušnega. Naj še omenimo, da sta fanta pred časom zastopala tudi Slovenijo na milanskem Expu, pritegnila pa sta tudi pozornost članov kanadskega megacirkusa Cirque du Soleil, ki kroji svetovne smernice.
 

Poletni vklop, ki ga na Vrhniki organizira Zavod Ivana Cankarja Vrhnika v sodelovanju z Občino Vrhnika, dnevno obišče okoli 120 osnovnošolcev. Animatorji vsak dan za njih pripravijo pester program, navadno s poudarkom na športu, četrtki pa so po tradiciji rezervirani za plavanje.

 

Gašper Tominc, foto: GT

  




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.