Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
31°C
18°C
JUTRI
29°C
19°C
1518

Prireditev Kroga pojočih src

Študijski krožek brezplačnega učenja in druženja

Gozdna šola Hosta je v sodelovanju z Andragoškim centrom Slovenije in Ministrstvom za Izobraževanje, znanost in šport zaključila še en študijski krožek Krog pojočih src z javno prireditvijo 14.9.2019 v parku Tivoli v Ljubljani. Srečanje je bilo na polno septembrsko luno in je privabilo veliko udeležencev, obiskovalcev in tudi naključnih mimoidočih.

 

Glasovi so odmevali med veličastnimi borovci parka in se razlegali v dalj. Bolj ko se je delala noč, bolj so sveče blestele in oči žarele. Kot vešče smo se nakapljali ob plamene, povečevali krog in stopnjevali moč pesmi. Luna je polno sijala skozi prosojno kopreno oblakov in večeru vdihnila mistično čarobnost. Bobni so tolkli, dromlica je brenčala, telesa so se pozibavala na gladini zelenine. Hvala pevski prijatelji, da ste s svojo prisotnostjo, srčnostjo in glasom tkali prelepe nevidne niti dušnih poti.

https://solahosta.com/izobrazevanje/studijski-krozki/utrinek-krozka-krog-pojocih-src/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi