Litija ponovno klonila proti Vrhniki

Ipros Vrhnika : Litija – 83 : 66

Povsem očitno je bilo, da je Litija prišla na Vrhniko po revanšo za poraz na domačem parketu. A novinec v 2. SKL je bil ponovno pretrd oreh za ekipo, ki domuje v mestu ob najdaljši slovenski reki. Vrhničani so na krilih glasne domače publike sicer slabše začeli in tako prvo četrtino prepustili gostom (17:21). V vseh naslednjih pa so si priborili pozitiven rezultat, zlasti v drugem polčasu (23:14 in 23:15). S to zmago naši fantje na lestvici ohranjajo visoko 2. mesto z najvišjim izkupičkom zmag na domačem terenu (9/1) in verjamemo, da bo to tudi ostal edini spodrsljaj pred domačimi navijači. Ti so tokrat ustvarili enkratno vzdušje, podkrepljeno z grmenjem bobnov in zavijanjem siren. Velika hvala za bučno podporo in lepo vabljeni na naslednjo domačo tekmo!