Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
1°C
-2°C
TOR.
3°C
-4°C
Deli
11244

Obisk iz Belgije

Taborniki nismo samo Slovenska fora. V tujini nas kličejo scouts in s članstvom v svetovni skavtski organizaciji imenovani WOSM pripadamo več kot 40 milijonski družini tabornikov iz celega sveta.
Sem in tja kakšne zanese tudi na sončno stran alp. Tako smo letos vrhniški taborniki iz Rodu Enajsta šola, v Starem malnu, gostili okoli 40 belgijskih tabornic od 21. do 23. julija. Nad Vrhniko in Starim malnom so bile navdušene. Povzpele so se tudi na Planino. Predvsem jim je bilo všeč to, da imamo Slovenci na voljo naravo le pet minut od mestnega vrveža, kar v mestu Sint-Niklaas v flandrijskem delu Belgije, od koder prihajajo, ni možno. 
Brez dvoma jim bomo nekoč vrnili obisk, za naslednje leto pa upamo, da bo še kakšne tabornike zamikalo priti v naše kraje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij