Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
1°C
-2°C
TOR.
3°C
-4°C
3783

Štab CZ Vrhnika urgiral za čimprejšnjo pridobitev rezultatov analiz

Danes zvečer je izšlo novo sporočilo za javnost s strani Štaba civilne zaščite Vrhnika.

"Štab CZ Vrhnika se je dne 22. 5. 2017 ob 17. uri sestal na izredni seji in obravnaval trenutno javno dostopne informacije pristojnih služb. Štab bo ponovno urgiral na pristojne službe za pridobitev in objavo rezultatov analiz in na podlagi le-teh napotkov za ravnanje občanov. Štab je tudi opravil pregled današnjih aktivnosti pristojnih služb (vzorčenje zemlje, trave za krmo in vrtnin na lokacijah občine Vrhnike v smeri gibanja dimnega oblaka med požarom v podjetju Kemis)."
Zadnje informacije so dostopne na spletni povezavi strokovnih služb:

http://www.arso.gov.si/o%20agenciji/novice/#N14978\\

http://www.uvhvvr.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/article/1328/6085/0/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij