Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

pretežno jasno
Popoldne bo pretežno jasno, nastale bodo posamezne vročinske nevihte. Ponekod bo pihal severovzhodni veter, na Primorskem šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 31, na Primorskem do 33 °C.
17°C | 32°C
nedelja, 19.08.2018
17°C | 32°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 33°C
torek, 21.08.2018
17°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
18°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 18.8.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Športnik leta Hadalin prevzel priznanje


OBČINSKE

| |
24.02.2017      10:35
A A

Športnik leta Hadalin prevzel priznanje


Vrhnika, 24. februar – Pred tednom dni za »Športnika leta« razglašen Štefan Hadalin, je priznanje prevzel danes v županovem kabinetu. Uradne podelitve v Cankarjevem domu se namreč zaradi svetovnega prvenstva v St. Moritzu ni mogel udeležiti.


Deli:

»Ponosen sem nate. Nisi prvi smučar z Vrhnike, si pa najboljši,« so bile besede župana Stojana Jakina, ko mu je segel v roke in predal priznanje v družbi predsednika vrhniške športne zveze Gvida Mravljaka. Na sprejemu sta bila navzoča še direktorica občinske uprave Vesna Kranjc in Štefanov dedek Leon Marjan Možina, sicer do nedavnega dolgoletni predsednik Smučarskega društva Vrhnika.

V sproščenem klepetu je bilo govora o Štefanovi smučarski poti, predvsem pa o slalomski tekmi za svetovni pokal v St. Moritzu, kjer mu je uspel najboljši podvig do sedaj – deseto mesto. »Imel sem skrito željo, da pridem med petnajsterico, tako da so bile na koncu tudi solze sreče,« je dejal smučarski reprezentant. Zaenkrat je njegova paradna disciplina slalom, v katerem ima po njegovih besedah še veliko rezerve, »… a upam, da tudi v veleslalomu v letu ali dveh pridem do nivoja, ki ga imam danes v slalomu. Ne želim, da ljudje mislijo, da sem samo slalomist.« Ker se njegovi uspehi stopnjujejo, se od njega veliko pričakuje v Kranjski gori na pokalu Vitranc v začetku marca. Nenazadnje bodo tam tudi avtobusi Vrhničanov. »Upam na najboljše, ampak najprej moram dobro odpeljati – to je moja dolžnost, srečanje z navijači in veselje prideta na vrsto šele po tekmi.«

 

Gašper Tominc, foto: GT
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.