Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
23°C
14°C
JUTRI
22°C
15°C
8830

Predstavitev delovanja Javnega podjetje Komunala Vrhnika, d.o.o. pri predsedniku državnega sveta

V četrtek 16.1.2020 se je direktor Komunalnega podjetja Vrhnika g. Mirko Antolović udeležil  delovnega sestanka pri predsedniku Državnega sveta g.Alojzu Kovšcu. Namen obiska je bil predstavitev delovanja našega podjetja in možnosti sodelovanja na področju trajnostnega razvoja.  Predsednik Državnega sveta g. Kovšca je izrazil podporo in pripravljenost  podpirati projekte, ki imajo pozitivne okoljske učinke.

Dogovorili smo se, da bo Komunalno podjetje Vrhnika ob svetovnem dnevu zemlje v mesecu aprilu pripravilo razstavo preoblikovanih predmetov v prostorih Državnega sveta, ker želimo skupnimi močmi predstaviti, kaj vse je možno narediti iz zavrženih predmetov.

JP KPV 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi