Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
11829

Obnovili bodo mostova

Država bo obnovila oziroma na novo zgradila dva manjša mostova in sicer na regionalni cesti med Ligojno in odcepom za Podlipo.

Najprej, v prihodnjem letu, naj bi zgradila nov most čez Podlipščico. Po projektu je predvideno vozišče v širini 6 metrov ter ustrezni zaključki z robnimi venci in ograjami. Vrednost gradnje se ocenjuje na 400 tisoč z DDV. Leto dni kasneje, v letu 2019, pa naj bi se lotila še gradnje novega mostu čez Lahovko (pri odcepu za Podlipo). Tudi tu je predvideno 6 metrsko vozišče ter ustrezni zaključki z robnimi venci in ograjami, na eni strani bo izveden tudi pločnik za potrebe vzdrževanja. Vrednost gradnje je ocenjena na 260 tisoč z DDV.

 

Gašper Tominc

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij