Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
3°C
0°C
Deli
16412

Kam z izgorelimi odpadki od Kemisa?

Štab CZ Vrhnika je objavil novo sporočilo, ki se tokrat dotika izgorelih ostankov Kemisa:

"Obveščamo občane, da lahko najdene izgorele odpadke, ki so posledica požara v podjetju Kemis, od danes, po 12. uri oddajo v posebno dadane kontejnerje na lokacijah ekoloških otokov pri bivšem podjetju Iskra Elektron na Idrijski cesti in na makadamskem parkirišču nasproti Kmetijske zadruge na Jelovškovi cesti.

Štab CZ Občine Vrhnika

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Gabrijela Možina 18. 05. 2017

Zanima me ali je možno, da se izgoreli ostanki Kemisa po požaru najdejo na polju pod skladiščem Hamexa na Stari Vrhniki ali so to morda neizgoreli ostanki poskusov raket oz. ognjemetov, ki jih vsak dan meče v zrak Hamex vsak dan. Gabrijela