Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Danes bo na zahodu zmerno, ponekod občasno pretežno oblačno. Drugod bo precej jasno. Sredi dneva in popoldne bo ponekod pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 24 stopinj C.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Veseli filmski december vsako nedeljo v Kinu ......


KULTURA

| |
30.11.2015      9:03
A A

Veseli filmski december vsako nedeljo v Kinu Bevke!Deli:

 

 

V decembru bo imel Kino Bevke filme na sporedu prav vsak konec tedna. Z njimi bomo razveselili gledalce vseh starosti, več pozornosti pa bomo namenili filmskim pustolovščinam za družine, otroke in mlade, ki so najbolj zvesta publika našega kina. Vstopnina za odrasle je 3eur, za otroke pa 2eur. Veseli december začenjamo s povabilom na Dan odprtih vrat v Kinu Bevke, ko bomo prikazali film Jimmyjev dom, resnično zgodbo o tem, kako pomembna je vloga kulturnega doma v skupnosti. Tudi bevški Kulturni dom je obenem Gasilski dom, Kino Bevke, telovadnica in prostor številnih kulturnih in družabnih dogodkov, kjer merimo utrip naše skupnosti. Zato je brezplačna predstava filma tudi poklon domu-kinu-dvorani v Bevkah. Vabljeni v našo družbo!

 

nedelja, 6. december ob 18h

DAN ODPRTIH VRAT NA MIKLAVŽEVO – VSTOP PROST : JIMMYJEV DOM

drama, K. Loach, Velika Britanija, Francija, 2014, slovenski podnapisi

Ken Loach, eden najbolj cenjenih angleških režiserjev, se v živahnem, poskočnem in upanja polnem Jimmyjevem domu poklanja svobodomiselnemu duhu, ki ga je na Irskem tridesetih let utelešal politični aktivist Jimmy Gralton, predvsem pa nas spomni na to, da v kriznih časih ne smemo pozabiti na ples, smeh in dobro voljo.

 

nedelja, 13. december ob 18h

DRUŽINSKI FILM: LEGENDA O SARILI

sinhronizirana animirana družinska pustolovščina, N.F. Savard, Kanada, 2013

Na daljnem severu se rod inuitskih nomadov spopada z lakoto. Dan za dnem se lovci vračajo domov praznih rok. Celo njihov priletni šaman Krulik ne najde rešitve. Modra starka Saja se spomni na legendo o Sarili, obljubljeni deželi, skriti nekje med ledeniki. Legenda pravi, da smejo stopiti na njena sveta tla le ljudje čistega srca.

 

nedelja, 20. december ob 18h

MLADINSKI FILM: MISIJA ARKTIKA,

mladinski film, G. Bøe-Waal, Norveška, 2014, slovenski podnapisi

V želji, da bi ponovno videli očeta, ki je na misiji, se trije otroci splazijo v helikopter, ki naj bi letel v njegovo bazo. Ko helikopter pristane in se otroci skrivoma izkrcajo, pa se zavejo, da je nekaj narobe. Prepozno! Helikopter vzleti brez njih, sami ostanejo na neposeljenem arktičnem otoku! V ostri polarni zimi, z majhno zalogo hrane, v koči, obkoljeni z divjimi živalmi, morajo v svet poslati sporočilo, kje so, sicer ne bodo preživeli. Boj za preživetje in vrnitev domov postaja vsak dan težavnejši, vendar se otroci hitro učijo, kako se spopasti z izzivi.

nedelja, 27. december ob 18h

BOŽIČNI FILM: GAŠPER IN PETRA – ČUDOVITI BOŽIČ

sinhroniziran film za otroke, A.Lindtner Næss, Norveška, 2014

Tretji film o najboljših prijateljih, Gašperju in Petri, in o tem, kako pričarati božično vzdušje, ki bo povezalo vse družinske člane.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.