Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Valentinovo in zasnežena pustolovščina v Kinu ......


KULTURA

| |
31.01.2016      9:33
A A

Valentinovo in zasnežena pustolovščina v Kinu BevkeDeli:

 

Novo leto se je komaj začelo, pa se Bevke že pripravljajo na novo druženje s slovenskim filmom in filmsko ekipo. Prva februarska kino predstava je na Valentinovo, zato ni boljše izbire kot romantična najstniška komedija Julija in Alfa Romeo režiserja Blaža Završnika, ki je že s svojim celovečernim prvencem Pot v raj navdušil domačo publiko in prejel nagrado občinstva na Festivalu slovenskega filma. Doživite Valentinovo kino v Bevkah, kjer je lepo, če si sam ali s prijatelji, najlepše pa je v dvoje!

Februar je tudi mesec zimskih počitnic in ker snega za prave zimske radosti ni v izobilju, si ga bomo pričarali še na velikem platnu z animirano pustolovščino o malem, a zelo pogumnem jelenčku. Jelenček Niko nas je s svojimi božičnimi dogodivščinami prvič zabaval že v letu ponovnega zagona Kina Bevke, drugi del filma pa v naš kraj prihaja s posebnim poslanstvom: Naj se nam v veselem pričakovanju zasnežene pustolovščine izpolni tudi želja po belih zimskih počitnicah!

 

VALENTINOVO KINO: nedelja, 14. februar ob 18h

JULIJA IN ALFA ROMEO, B. Završnik, Slovenija, 2015, mladinska komedija

Postavnemu gimnazijcu se zamajejo tla pod nogami, ko se navidez nedolžna prisega ljubezenske zvestobe sprevrže v pravi čustveni vrtiljak smrti, ljubezni in urokov.

 

DRUŽINSKI FILM: nedelja, 24. februar ob 18h

JELENČEK NIKO 2, K. Juusonen, J. Lerdam, Finska, Nemčija, Danska, Irska, 2013, animirana družinska pustolovščina, sinhronizirano v slovenščino

Čeprav je mali jelenček Niko pred volkovi rešil Božička in njegove jelene, nikakor ne najde prijateljev med vrstniki. Še manj zadovoljen je, ko se njegova mama znova poroči in za družbo dobi nadležnega malega polbrata Jonnija. Ker ne pazi na lahkomiselnega razgrajača, malčka ugrabijo orli in skesani Niko se odloči za reševalno akcijo. Skupaj z zvestima prijateljema - letečo veverico Julijanom in pojočo podlasico Vilmo ter s slabovidnim starim jelenom se Niko odpravi na neverjetno božično pustolovščino, polno zabave, nevarnosti in nenehnih jelenjih norčij.

Vstopnina za odrasle 3 eur, za otroke 2 eur.
Lepo vabljeni !

ekipa Kina Bevke
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.