Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
7°C
2°C
JUTRI
9°C
2°C
4809

Pika in Packa v Kinu Bevke

S pričetkom pomladi se začasno poslavlja tudi Kino Bevke. V aprilu si bomo ogledali še zadnji film te sezone, ki je namenjen najmlajšim otrokom. Vljudno vabljeni v našo družbo spet jeseni, ko bodo na sporedu novi filmski izzivi.

 

NEDELJA, 14.4. ob 17h

PIKA IN PACKA PACKATA - sinhronizirani kratki animirani filmi, Lotta in Uzi Geffenblad, Švedska, 2013

Pika je oblečena v modre hlače s pikami in rdeče čeveljce. Packa pa nosi roza hlače s pikami in modre čeveljce. Zelo sta prijazni in lepo skrbita druga za drugo. Sta fanta ali punci? Tega ne vemo. Gotovo pa je, da nista zajca. Čeprav imata dolga ušesa in dva sprednja zobka. Če ju zebe, si na ušesi nadeneta tople nogavice. Če ju je strah, ju zvijeta v rog. Večino časa pa sta zelo radovedni in svet opazujeta po svoje, zato znata po ušesih tudi hoditi! Radi pečeta kruh, se sladkata in raziskujeta neznano. Tudi pogumni sta, saj sledita celo kresničkam v nočnem gozdu in tam odtrgata celo strupeno mušnico! Kaj bosta naredili z njo? V novih epizodah o Piki in Packi bomo videli tudi, kaj bosta ušpičili v cirkusu in kako je videti njuna disko zabava!

 

ekipa Kina Bevke

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi