Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 20.01.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo večinoma delno jasno, občasno ponekod tudi zmerno do pretežno oblačno. Zvečer se bo od zahoda pooblačilo. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 7, na Primorskem do 10 °C.
1°C | 5°C
nedelja, 21.01.2018
2°C | 9°C
ponedeljek, 22.01.2018
-1°C | 6°C
torek, 23.01.2018
0°C | 9°C
sreda, 24.01.2018
-2°C | 7°C
Opozorila
Sobota, 20.1.2018 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Ljubezen, ki traja že 20 let…


KULTURA

| |
07.01.2016      12:46
A A

Ljubezen, ki traja že 20 let…


Tak je naslov kratkega promocijskega spota, ki se je odvrtel na dveh novoletnih koncertih big banda Vrhnika, ki je tako lepo zaokrožil leto 2015. To leto je bilo za naš orkester izredno produktivno. Že konec prejšnjega leta smo sklenili, da namesto velikega slavnostnega koncert ob 20 letnici, priredimo več raznolikih dogodkov, na različnih lokacijah z različnimi gosti. Zakaj? Ker je to tisto, kar najraje počnem, torej igramo.


Deli:

Sodelovali smo z Lionsi, skupaj z njimi obeležili njihovo obletnico ter organizirali dobrodelni koncert          z odličnima pevkama Alenko Godec in Evo Hren, skupaj z ZIC-om popestrili argonavtske dneve, kjer smo swingali in plesali na Sodnijskem trgu ter plusskali iz bazena s skupino Red Five Point Star. Z isto zasedbo smo koncertirali še v Postojni, Trbovljah, tresli oder Metelkove v Ljubljani, vmes pa posneli še koncert, za oddajo Aritmija na RTV Slovenija. V poletnem času smo že tradicionalno obiskali Marezijazz festival, zraven pripravili romantičen večer v Kavarni Park s super gostjo Nino Strnad in igrali celo na zasebni poroki. Sodelovali smo še na obletnici zveze kulturnih društev Vrhnike, leto pa zaključili z dvema novoletnima koncertoma, kjer smo z gostjo Aniko Horvat v praznični december popeljali publiko v Horjulu in na Vrhniki. Čisto za konec, pa tik pred novim letom odigrali še samostojni koncert v Logatcu. In kako nam je vse to sploh uspelo? Velika zahvala našemu dirigentu Matjažu, našim sponzorjem in donatorjem (Razvojni GPI d.o.o., Fokud d.o.o., VARGALANT ORIGINAL d.o.o., Komunalno podjetje Vrhnika), Glasbeni šoli Vrhnika in njeni ravnateljici Dominiki Naveršnik, Občini Vrhnika, ŠD-ju Sinja Gorica, ZIC-u z Marijo Zakrajšek, Studiu Vintage, skupini Red Five Point Star, Vrhniškim Lionsom, Alešu Sečniku, Gašperju Kržmancu, Samu Jakosu in Barbari Strajnar, Marku Jelovšku, pihalnemu orkestru Vrhnika in za konec še najpomembnejše, velika zahvala vsem vam, ki prihajate na naše koncerte, nas podpirate in vzpodbujate. Mi vselej uživamo v vaši družbi. Če si zaželite naše glasbe, si zavrtite kakšen posnetek z našega youtube kanala ali pa nas kontaktirajte preko našega facebook profila in morda vam pridemo zaigrat kar v živo. Big Band Vrhnika vam želi obilo zdravja in sreče v 2016 in naj bo vaš glasbeni okus še naprej odličen. Se vidimo in slišimo na naših koncertih!

Big Band Vrhnika
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 455
Izšla: 18.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.01.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.