Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 19, na vzhodu do 22 stopinj Celzija.
19°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
20°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 19h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
19°C
34°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Kino Bevke praznuje 50 letnico delovanja.


KULTURA

| |
11.09.2014      16:44
A A

Kino Bevke praznuje 50 letnico delovanja.


Letos mineva 50 let, odkar so Bevke, majhna vas na obronku barja, v pogon spravila prve fiksne kinoprojektorje. V tem času se je zamenjalo kar nekaj generacij ljudi, ki so želeli vaščanom ponuditi kulturno izobrazbo in tudi razvedrilo. Kljub za kino neugodnim časom, se stari projektorji še vrtijo. Letos skušamo ponuditi izbor novejših filmov, različnih žanrov, za vse generacije. Vabljeni, da pridete in se nam pridružite.


Deli:

PROGRAM KINA BEVKE

Vsi filmi so na sporedu ob 18.00 uri

4.10.2014 (sobota) OTOŽNA JASMIN

drama najboljši woodyallenovski film zadnjih dvajsetih let

Jasmine, še malo prej kraljica newyorške visoke družbe, po razkritju moževih finančnih špekulacij nenadoma ostane sama in brez prebite pare. Zateče se v skromno stanovanje, kjer skuša spraviti svoje življenje spet v red. Med iskanjem sreče se zapleta v vedno večje laži in prevare

18.10.2014 (sobota) LEDENO KRALJESTVO

animirana komična družinska pustolovščina, navdahnjena po Andresenovi pravljici Snežna kraljica in nagrajena z oskarjem.

Nepozabna zimska pustolovska zgodba o kraljičnah Ani in Elsi. Slednja premore čarovno moč ustvarjanja snežnih metežev. Njena magija pa se nekega dne ponesreči in celotno kraljestvo ogrne v večni sneg in led.

2.11.2014          KRALJEVSKA AFERA

zgodovinska kostumska drama

epska zgodba o ljubezni in politični triler o boju za oblast

Danska ob koncu 18.stoletja. Lepa in izobražena petnajstletna princesa Karolina Matilda pride na danski dvor za ženo duševno bolnemu in razvratnemu mlademu kralju Kristjanu VII. Za kraljevega osebnega zdravnika imenovan svobodomiselni Struensee. Med njim in kraljico se razvname strastna in prepovedana ljubezen, ki za vedno spremeni zgodovino naroda.

16.11.2014      BEKAS

mladinski film o vztrajnosti, upanju in sanjah o vsemogočnem Supremanu ( 9+, podnapisi)

Čistilca čevljev Dana in Zana sta brata bekasa ( kurdsko bekas= brez staršev). Živita na strehah v domačem mestu. Njune sanje so priti v Ameriko ter najti Supermana, da jima bo pomagal do boljšega življenja. Na pot se odpravite brez potnega lista, denarja in brez spremstva staršev. Imata pa osla in veliko iznajdljivosti.

7.12.2014        VOLK Z WALL STREETA

biografska kriminalna komedija z Leonardom Di Capriom in Katarino Čas

Zgodba o newyorškem borznem posredniku Belfortu, čigar ameriški sen preraste v podjetniški pohlep. Od delnic za drobiž krepostno pravični Belford pripleza do tistih prvo javno ponujenih in se preda življenju, ki ga zaznamuje pokvarjenost. Dobi naziv Volk iz Wall Streeta.

21.12.2104   BOŽIČKOV VAJENEC IN ČAROBNA        

                                   SNEŽINKA

sinhronizirani družinski animirani film

drugi del zgodbe o mali siroti z velikim srcem, ki je bil izbran za naslednika dobrega moža

Zdaj že sedemletni Nikolaj mora samostojno prevzeti delo gospoda Božička. Upokojeni gospod Božiček pa se bo z gospo Božičkovo odpravil na zaslužene počitnice. Toda Nikolaj ni prepričan, da zmore tako veliko delo. Ker postaja vedno bolj čuden, dobi njegova bolezen diagnozo odrasitis.

Več na www.bevke.si in Facebook strani kina Bevke
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2
24.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: AVTOMOBILI 3, 3D
29.06.2017 | Kino
Kino Vrhnika: CHURCHILL
30.06.2017 | Družabni dogodki
Urbani vrt #6

Bodite prvi pri oddaji mnenja.