Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
6°C
-3°C
7827

Ivan Cankar v Trebnjem

Naš Ivan Cankar nadaljuje popotovanje po Sloveniji tudi v prazničnem decembru. Tokrat se je ustavil med otroci, ki se radi družijo z drugačnimi, tudi z otroci s posebnimi potrebami.

Skupaj so postavili likovno razstavo, z deli otrok iz Trebnjega na temo »Rad pomagam,« ter si ogledali lutkovno predstavo z naslovom »Grajska skrivnost« v izvedbi Kononenko Borisa. Značilnost te predstave je, da jo pod vodstvom omenjenega animatorja izvajajo pravzaprav otroci iz občinstva. Po predstavi pa so se pogovarjali z našim Ivanom ter se z njim za spomin še slikali.

BOris KOnonenko

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!