Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 17.07.2018
16°C | 30°C
sreda, 18.07.2018
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Film Košarkar naj bo napolnil Kino Bevke


KULTURA

| |
15.10.2017      19:15
A A

Film Košarkar naj bo napolnil Kino Bevke


Sezona Kina Bevke se je uradno začela v nedeljo, 8. oktobra, z odmevnim slovenskim filmom Košarkar naj bo. Vrsta čakajočih pred dvorano je naznanjala dogodek posebne vrste-Kino Bevke je namreč poleg zelo dobrega mladinskega filma obiskal tudi režiser Boris Petkovič.


z režiserjam
z režiserjam
Deli:

 Dekleta so navijala za obisk katerega od igralcev, pa jih je režiser vse po vrsti opravičil. Nekaj igralcev je bilo na snemanju novega filma, glavni – Ranta, pa je bil v tistem trenutku zaposlen s košarkarsko tekmo. Boris je na kratko predstavil utrinke iz svojega življenja. Ljubezen do filma ga spremlja že od rojstva. Čeprav se ni odločil za študij, povezan s filmskim ustvarjanjem, ga je življenje ves čas usmerjalo k delu režiserja. Prejel je kar nekaj prestižnih nagrad in lahko se pohvali z širokim izborom dobrih filmov. Njegovo delo še zdaleč ni končano. Mogoče si bomo naslednje leto lahko ogledali  Košarkar naj bo -2 del. In mogoče, nam takrat uspe v Bevke pripeljati tudi mlade igralce.

Vsekakor pa si bomo v Kinu Bevke v mesecu novembru lahko ogledali dva filma:

SOVA IN MIŠKA, prikupen in zabaven muzikal ter vznemirljiva gozdna pustolovščina štirih prijateljev in ene miške, v kateri mladi junaki odkrivajo pravila narave in pravega prijateljstva. Nova filmska stvaritev avtorice večkrat nagrajenega filma Žabe in paglavci, bo na sporedu v nedeljo 5. 11.ob 17. uri.

LEDENA BABICA, tankočutna komična drama o ljubezni v jeseni življenja, ki nas opomni, da za drugo priložnost ni nikoli prepozno, pa v nedeljo 19.11. ob 17. uri.

V decembru pa bodo na vrsti predvsem otroci in mladi ljubitelji dobrega filma.

Prisrčno vabljeni v kino v objemu barjanske megle.

ekipa Kina Bevke

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
15.07.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.