Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
2°C
-2°C
Deli
10274

Akvarelisti razstavljajo na Dunaju

Skupina akvarelistov Društva likovnikov Logatec, ki deluje pod mentorstvom g. Petra Lazareviča, je 19.aprila ob 19.00 odpirla svojo razstavo z naslovom »Barvna prepletanja v akvarelu« v Slovenskem kulturnem centru na Dunaju. Uvodoma je vse skupaj pozdravil direktor Slovenskega kulturnega centra g. Anton Levstek in predstavnica Občine Logatec ga. Nevenka Malavašič. Razstavo in razstavljavce pa je pobližje strokovno kot tudi sicer predstavila likovna kritičarka ga. Anamarija Stibilj Šajn. Kulturni dogodek so s svojim igranjem obogatili Družinski Trijo Rupnik ( Manca - violina, Anže - klavir, Nejc - čelo) in solistka sopranistka Anemarija Štefančič. Njihov nastop je bil posebno doživetje ubranosti in občutenosti glasbenega izraza. Ob zaključku se je vsem nastopajočim, gostitelju in obiskovalcem iskreno zahvalil predsednik Društva likovnikov Logatec g. Janez Ovsec. Srečanje se je zaključilo ob izbranem kulinaričnem dogodku, katerega popestritev so bila izbrana vina Meum vinarstva Brumec. Na Dunaj in iz Dunaja nas je varno pripeljalo avtobusno podjetje Jurbus iz Rovt. Razstava je bila na ogled do 17. maja 2017.

SA

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!