Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
15°C
-1°C
JUTRI
18°C
-2°C
13224

Vrhniški policisti zasegli 400 sadik konoplje

Vrhniški  policisti  so včeraj po zbranih obvestilih in pridobljeni odredbi opravili hišno preiskavo pri 54-letnemu osumljencu iz Ljubljane. Pri tem so našli  prirejen  prostor  za  gojenje  prepovedane  droge konoplja.

Najdeno ter  zaseženo  je  bilo  več  kot  400 sadik in okoli 10 gramov že posušene  prepovedane  droge  konoplja rastlina, ter manjšo količino drugih drog.  Prav  tako  si bili najdeni in zaseženi pripomočki za gojenje (luči, ventilatorji,  gnojila,  lonci,  tehtnica  ipd...)  Policisti nadaljujejo z zbiranjem  obvestil  in  bo  zoper  osumljenca  podana  kazenska  ovadba na pristojno tožilstvo zaradi sumov kaznivega dejanja neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanim drogami. (gt, foto: policija)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi