Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
16°C
4°C
JUTRI
19°C
6°C
10051

Neurje na Zaplani

Ponedeljkovo neurje je povzročilo nekaj nevšečnosti tudi v občini Vrhnika. Najhuje je bilo na območju Zaplane (Prezid, Strmica), kjer je veter poškodoval strehe na stanovanjskih in drugih objektih in podrl nekaj dreves. Gasilci PGD Zaplana in PGD Vrhnika so že sredi noči priskočili na pomoč in pomagali občanom pri odpravljanju posledic. Odstranili so tudi večino podrtega drevja, tako da so bile ceste do jutra ponovno prevozne.

Na spodnji povezavi si lahko preberete nekaj nasvetov, kako ravnamo ob neurjih. http://www.sos112.si/slo/page.php?src=np45.htm

Močnejša neurja so namreč možna tudi na Notranjskem in eno izmed večjih je bilo ravno na območju Vrhnike pred približno 35 leti (23. 8. 1986).

Štab civilne zaščite občine Vrhnika

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi