Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
10°C
-5°C
JUTRI
13°C
-2°C

V četrtek bo ponekod na Vrhniki motena oskrba z vodo

Komunala Vrhnika obvešča, da bo v četrtek 14. 1. 2021 med 8.00 in 14.00 uro, zaradi izvajanja del na vodohranu Grilcev Grič, motena oziroma prekinjena oskrba s pitno vodo na območju Grilcevega Griča, Turnovš, Raskovca, Pavkarjeve poti, Hrastja, Švabičeve ulice, del Gabrč, del Notranjske ceste, del Betajnove ceste in del Tržaške ceste.

Po prekinitvi priporočajo, da se pred ponovno uporabo pitne vode opravi temeljito izpiranje hišne vodovodne napeljave (voda naj iz vsake pipe teče približno 2 minuti oziroma do ustalitve temperature). Pred izpiranjem je potrebno ostraniti mrežice na pipah.

Odjemalcem se zahvaljujejo za razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi