Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
25°C
13°C
JUTRI
26°C
11°C
719

Trenutno jim v Transfuzijskem centru Splošne bolnišnice Celje primanjkuje krvi krvnih skupin 0 + in 0 -

Vransko, 24. 6. 2021 - V transfuzijskih službah pričakujejo, da se bodo krvodajalci udeleževali krvodajalskih akcij na terenu in v transfuzijskih centrih tudi čez poletje. Krvodajalcev bo zaradi dopustov manj, prometnih nesreč pa se lahko zgodi več in takoj potrebujejo kri določene krvne skupine.

Četrtkove krvodajalske akcije na Vranskem se je udeležilo 65 krvodajalcev, kar je dobra udeležba. Veliko je bilo krvodajalcev iz bolj oddaljenih krajev, iz Slovenskih Konjic in Velenja.

Zaradi zaščitnih ukrepov prosimo, da za darovanje krvi pokličete v celjski transfuzijski center po telefonu na številko 03 423 35 97, med delovnikom od 7.30 do 15., in se naročite na uro odvzema. K darovanju krvi vabijo tudi nove krvodajalce, stare med 18 in 65 let.

Prijave: http://www.daruj-kri.si/vpis/

Naslednja terenska krvodajalska akcija bo v Gasilskem domu Šempeter, 9. septembra, od 7. do 10. ure.


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi