Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
32°C
16°C
JUTRI
31°C
15°C
2603

Ta teden testiranje s HAT izjemoma v četrtek

Zaradi praznika državnosti bo testiranje s hitrimi antigenskimi testi v Kulturnem domu Vransko ta teden izjemoma v četrtek, 24. 6. 2021, med 15. in 19. uro. Občani morajo s sabo prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Vse, ki se bodo odločili za hitro testiranje, prosimo, naj v primeru gneče med čakanjem ohranjajo medsebojno razdaljo in nosijo masko.

Pomembno: Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo. Tiste, ki imajo kakršne koli, tudi blage znake bolezni, prosimo, naj na testiranje s hitrimi testi ne hodijo, ampak se samoizolirajo ter kontaktirajo svojega izbranega osebnega zdravnika. Le-ta jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.

Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi