Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
19°C
1°C
JUTRI
19°C
4°C
2603

7. in 8. januarja brezplačno testiranje s hitrimi antigenskimi testi v Zdravstveni postaji Vransko

Zdravstveni dom Žalec v četrtek, 7. 1. 2021, in v petek, 8. 1. 2021, med 14. in 19. uro v urgentni sobi Zdravstvene postaje Vransko organizira prostovoljno in brezplačno testiranje na okužbo z novim koronavirusom s hitrimi antigenskimi testi.

Občani, ki se bodo odločili za testiranje, morajo s seboj prinesti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. V primeru gneče med čakanjem ohranjajte medsebojno razdaljo in nosite zaščitno masko. 

Testiranje s hitrimi antigenskimi testi je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo, zato naj tisti, ki imajo kakršnekoli, tudi blage znaki bolezni, na testiranje s hitrimi antigenskimi testi ne hodijo, ampak naj se samoizolirajo ter po telefonu kontaktirajo svojega osebnega zdravnika, ki jih bo napotil na testiranje z metodo PCR.


Obvestilo Zdravstvenega doma Žalec je priloženo.


Občinska uprava


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi