Logo MojaObčina.si
JUTRI
20°C
5°C
SOB.
16°C
8°C
2603

Zakorakali smo v mesec december

Najlepši čas v letu se je v našem domu začel pestro. S stanovalci smo se pripravili na adventni čas in izdelali adventne aranžmaje. Obiskal nas je tudi Sveti Miklavž in obdaril tako vse naše stanovalce kot tudi zaposlene in otroke. V mesecu decembru imamo v načrtu še kar nekaj zanimivih in predvsem zabavnih aktivnosti za naše stanovalce. Do konca leta nas bo še nekajkrat obiskal Jernej Pikel in skupaj bomo prepevali čudovite zimsko praznično obarvane pesmi. Napovedan imamo tudi nastop pevskega zbora in folklore iz Črnuč. Veselo bo tudi, ko bomo okraševali dom, postavljali smreko, jaslice, pekli piškote, peli in mogoče tudi kaj zaplesali.  Proti koncu decembra bomo imeli tudi tombolo in še marsikaj.

Liljana Koban

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi