Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.07.2018

pretežno jasno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
15°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
13°C | 30°C
četrtek, 19.07.2018
13°C | 30°C
petek, 20.07.2018
12°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

SEJEM NATOUR ALPE ADRIA 2018


TURIZEM

| |
05.02.2018      14:46
A A

SEJEM NATOUR ALPE ADRIA 2018



Deli:

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se je od 31. januarja do 3. februarja odvijala osrednja turistična sejemska prireditev v Sloveniji, Natour Alpe Adria, ki promovira zeleni, aktivni turizem. Na 29. Natour Alpe Adria se je predstavilo preko dvesto turističnih ponudnikov iz Slovenije, s Hrvaške, iz Bosne in Hercegovine, Srbije, Italije, Avstrije, Albanije, z Madžarske, s Češke, iz Jordanije in Nepala. Regionalna turistična destinacija Dežela celjska je s skupno predstavitvijo občin tudi letos dokazala, da turizem povezuje in združuje, saj se je v štirih dneh predstavilo več kot petnajst turističnih ponudnikov znotraj destinacije. V petek se je na sejmu predstavila spodnjesavinjska subregija, v okviru katere je turistično ponudbo naše občine promoviral Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko. Zavodu se je s predstavitvijo jamarstva pridružilo Društvo center jamskih doživetij, ki povezuje mlade jamarje, ki odkrivajo podzemne lepote Dobrovelj. Trenutno je najatraktivnejši adrenalinski ogled jame Veternice. Petkovi razstavljavci so imeli nekaj smole zaradi vremena, saj je bilo število obiskovalcev zaradi obilnega sneženja manjše kot prejšnje dni.

TG




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ZKTŠ VRANSKO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!