Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
1°C
0°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
2603

SEJEM NATOUR ALPE ADRIA 2018

Na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani se je od 31. januarja do 3. februarja odvijala osrednja turistična sejemska prireditev v Sloveniji, Natour Alpe Adria, ki promovira zeleni, aktivni turizem. Na 29. Natour Alpe Adria se je predstavilo preko dvesto turističnih ponudnikov iz Slovenije, s Hrvaške, iz Bosne in Hercegovine, Srbije, Italije, Avstrije, Albanije, z Madžarske, s Češke, iz Jordanije in Nepala. Regionalna turistična destinacija Dežela celjska je s skupno predstavitvijo občin tudi letos dokazala, da turizem povezuje in združuje, saj se je v štirih dneh predstavilo več kot petnajst turističnih ponudnikov znotraj destinacije. V petek se je na sejmu predstavila spodnjesavinjska subregija, v okviru katere je turistično ponudbo naše občine promoviral Zavod za kulturo, turizem in šport Vransko. Zavodu se je s predstavitvijo jamarstva pridružilo Društvo center jamskih doživetij, ki povezuje mlade jamarje, ki odkrivajo podzemne lepote Dobrovelj. Trenutno je najatraktivnejši adrenalinski ogled jame Veternice. Petkovi razstavljavci so imeli nekaj smole zaradi vremena, saj je bilo število obiskovalcev zaradi obilnega sneženja manjše kot prejšnje dni.

TG

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!