Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

pretežno jasno
Zvečer se bodo oblaki posušili in ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala večinoma šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob morju in v krajih z burjo na Primorskem od 4 do 11°C.
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
4°C | 21°C
sobota, 29.09.2018
8°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Stopiti v čevlje novega podjetnika ni lahko


NOVICE

| |
16.05.2017      17:48
A A

Stopiti v čevlje novega podjetnika ni lahkoDeli:

Biti podjetnik v nobenem času ni bilo enostavno, danes pa novega podjetnika čaka na njegovi poti kar nekaj pasti in zank. Prav zaradi tega nam, ko stopamo na to pot – pot podjetništva, prav pride vsaka pomoč in usmeritev. Zato smo se v Hiši Sadeži družbe Žalec odločili, da bomo pripravili serijo Delavnic za podjetništvo.

Štiri tovrstne delavnice so že za nami. Najprej smo v Hiši v goste povabili Aleksandro Torovo, ki je povedala nekaj o oblikah podjetij in se dotaknila tudi trženja. Za njo je k nam prišla Danica Jezovšek Korent, dolgoletna direktorica Razvojne agencije Savinja, ki zelo dobro pozna negospodarski in gospodarski sektor. Na svojih predavanjih – za nami sta že dva, se je dotaknila osnov podjetništva. Tega, kdo je lahko podjetnik, na kaj mora biti posameznik pozoren, ko odpira podjetje, kako podjetje registrirati… Vsaj eno njeno predavanje pa nas še čaka.

Obiskovalci so se lahko udeležili tudi delavnice Promocija preko družabnega omrežja FB, kjer jim je Maja Horvat predstavila, kakšne zakonitosti je treba poznati in upoštevati pri uporabi družabnih omrežij za promocijo blagovnih znamk.

Če se niste oglasili na nobeni od delavnic, za to še ni prepozno. Novo pripravljamo že 22. maja, ob 10. uri dopoldne. Vodila jo bo Danica Jezovšek Korent, na njej pa se bo dotaknila priprave poslovnega načrta. Vabljeni.

Delavnice so brezplačne. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija  iz Evropskega socialnega sklada.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 147
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.