Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
32°C
16°C
ČE.
31°C
16°C
1181

TELOVADBA PO METODI "1000 GIBOV"

Na Vranskem začenjamo telovaditi po metodi “1000 gibov”.


KDAJ? 8. marca 2021 ob 8.00 uri.


KJE? Dobimo se na parkirišču pri Športni dvorani Vransko.


VARNOSTNI UKREPI: upoštevanje ukrepov NIJZ in priporočil stroke (število zbiranja oseb, varna razdalja, nedotikanje) Skupine Šole zdravja. Ne zadržujemo se v zaprtih prostorih, v katerih je veliko število ljudi. Mi se dobivamo zunaj, na svežem zraku in s 30-minutnim gibanjem na dan preganjamo vse vrste virusov stran. V dobri družbi se boste razgibali, sprostili, razbremenili in nasmejali. Če vas mika, pridite in se prepričajte v naš že 12 let star recept – “1000 gibov”.

Vabljeni na skupno jutranje razgibavanje!


DRUŠTVO ŠOLA ZDRAVJA

predsednica: Zdenka Katkič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi