Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

oblačno
Popoldne bo sončno z občasno spremenljivo oblačnostjo, nastalo bo nekaj ploh. V severni Sloveniji bo zapihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 12 °C.
-3°C | 5°C
ponedeljek, 22.01.2018
-3°C | 5°C
torek, 23.01.2018
-2°C | 8°C
sreda, 24.01.2018
0°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

REZULTATI IN POROČILO O SMUČARSKIH SKOKIH ......


ŠPORT

| |
20.02.2015      9:31
A A

REZULTATI IN POROČILO O SMUČARSKIH SKOKIH 2015Deli:

REZULTATI  SMUČARSKIH  SKOKOV  TANA 2015       

       

Dečki do 15 let:                                                                                                                                    

1. LESKOVŠEK  LOVRO – TABOR

 

Mlajši člani: od 16 do 25 let:

1. KLOPČIČ GREGOR – RADOMLJE

2. KLOPČIČ ALJAŽ – RADOMLJE

3. CENCELJ JANI – LAZE PRI DOMŽALAH

4. KLOPČIČ MATEJ – ZGORNJI TUHINJ  

5. ČRETNIK ALEN – LIBOJE

6. BLATNIK MITJA – VOLOGA

7. KLOPČIČ ROK – RADOMLJE

8. PIKL TADEJ – MOTNIK

9. CIGLER DEJAN – KAPLJA VAS

10. DROLC JURE  – MATKE

 

Člani od 26 do 35 let:

1. GLUŠIČ GREGOR – ŠD LIPJE

2. LEMEŽ DAMJAN  – ŠD LIPJE

3. MALOPRAV JAN – BRODE

4. PANČUR LUKA – TUHINJ

5. MAJHENŠEK  SILVESTER – GRIŽE

 

Veterani nad 36 let:

1. VRANKAR ROBERT – LAZE-TUHINJ

2. LESKOVŠEK TOMAŽ – TABOR

3. ROBERT JUSTIN – BLED

4. POTOČNIK MILAN – BLED

5. SMOLNIKAR MARJAN – GORJUŠA

6. TRATNIK BERNARD – MARIJA REKA

7. SLAPNIK KONDI – MARIJA REKA

8. FAJDIGA MATJAŽ – LIBOJE

  

SMUČARSKI SKOKI NA BRIŠAH PRI VRANSKEM   – TANA 2015

 

Po dveletnem premoru smo se člani ŠD TANA zaradi ugodnih snežnih razmer v februarju odločili, da organiziramo tradicionalno tekmovanje v smučarskih skokih z alpskimi smučmi na 25-metrski skakalnici. Z deli na skakalnici smo pričeli 12 dni pred pričetkom tekmovanja. Prvotne snežne razmere in vremenska napoved so bile spodbudne, zato smo tekmovanje organizirali v nedeljo, 15. 2. 2015,  ob 14. uri. Vremenske razmere pa so se v zadnjem tednu bistveno poslabšale, ker se je zelo otoplilo. Da smo lahko ustrezno pripravili skakalnico in prireditveni prostor, je bilo potrebno v zadnjih dneh na prizorišče prepeljati okrog

150 m³ snega. Za teptanje in urejanje skakalnice je bilo opravljenih  okoli 550 prostovoljnih delovnih ur. Pri teh delih so sodelovali: Marjan Drnovšek, Roman Paul, Andrej Skok, Mitja Blatnik, Peter Bergant, Jure Podbregar, Vlado Ropas, Franc Lesjak, Tadej Pikl, Robi Vrankar, Danči in Robi Kumer, Niko Stojakovič, Jan Maloprav, Aldi Paulič, Edi Cencelj, Mija Slapnik, Rafael Učakar, Primož Blatnik, Ivan Mihevc, Robi Florjan, Drago Pečovnik, Verica Lesjak, Mojca Skok, Katjuša Lesjak, Patrik Paul, Marko Golob, Renata Ukman, Petra Klander, Mojca Kos, Bogdan Drnovšek, Tomi Druškovič, Grega Pikl in Vinko Šoštar. Vsem naštetim prostovoljcem se zahvaljujem za požrtvovalno in dobro opravljeno delo pri izvedbi tekmovanja.

 

Tekmovanje se je pričelo ob predvideni uri ob predhodni prijavi tekmovalcev v zapisnikarski hiši. Prijavljenih je bilo 24 tekmovalcev, ki so bili razvrščeni v štiri starostne kategorije.

-        DEČKI do15 let

-        MLAJŠI ČLANI od 16 do 25 let                                 

-        ČLANI od 26 do 35 let  

-        VETERANI nad 36 let          

 

Tekmovalci so ob prijavi dobili startne številke, na podlagi katerih so se odpravili proti vrhu zaletišča, kjer jih je vodja zaletišča po vrstnem redu usmerjal na skakalnico. Vsi tekmovalci so najprej opravili poskusno serijo, nato pa še dve redni seriji. Samo tekmovanje je potekalo brezhibno, prišlo je le do dveh lažjih padcev brez poškodb. Dolžine skokov pa so se gibale od 15 m do 22,5 m. Najdaljši  skok 22,5 m sta dosegla Robi Vrankar – Laze Tuhinj in Gregor Glušič  – Lipje Velenje.

Poskrbljeno je bilo tudi za prvo pomoč v primeru poškodb, ki sta jo opravljala Vid Križnik in Jani Štante.

Tekmovanje si je ob lepem, sončnem, toplem nedeljskem popoldnevu ogledalo okrog 500 obiskovalcev. Tekmovanja so se udeležili obiskovalci in tekmovalci iz bližnje okolice Vranskega, iz Velenja, Motnika, Tuhinja, Kamnika, Domžal, Radomelj, Bleda, Gorjuš, Griž, Liboj, Marija Reke, Tabora, Prebolda, Kaplje vasi in Matk.

Organizacijo tekmovanja pa so nam omogočili naslednji sponzorji in donatorji:

Občina Vransko, Mizarstvo Rok Dobnik, Rok Šoštar RO-KO, Mizarstvo Gregor Pikl, TRIS D. O. O.,  Kmetijska zadruga Vransko, PGD Vransko, Sedmica - Aleks Reberšek, Pekarna Brglez, Kmetija Rjavc, UNICEM Sinja Gorica  –  Vrhnika, Kmetija Grčin – Podvin, Alojz Cestnik  – Dolenja Vas, Steklarstvo Lukanc, SAM D. O. O., Dejan Zorko, Ljubljanske mlekarne, Vinko Kos  – Loke, NK Domžale, Zeljarstvo  Ribič, Gozdarstvo Čarli – Sp. Okrog, Vransko.net, Mesarstvo Križnik, Gostilna Filač, Kavarna Vransko, Picerija Golob, Bistro Darja, Picerija AIDA, Gostilna Lisjak, Bar MRHA – Kropivšek,  Cvetličarna Sadika, Fotokopiranje Slavica Marn, Jože Turinek, Ogrevanje Sedeljšak D. O. O., Picerija AFRIKA, Strugarstvo Rožič – Trnava, Peter Bergant, Andrej Skok, Ira Zorko, Dijana Pikl, Kmetija Režaj – Prebold, Papirnica TARA, Bine Homšak,  Jože Križnik, Drago Pečovnik, Studio DIFOTOGRAF, Radio Slovenija, Radio Celje, Robi Mešič, s. p.

Vsem zgoraj omenjenim sponzorjem in donatorjem se v imenu ŠD TANA lepo zahvaljujem, prav tako tudi lastnikom zemljišč, Emilijanu Brišniku, Francu Lesjaku in družini Kumer-Ropas.

                                                     

                                                                                                          Predsednik ŠD TANA

                                                                                                                 Vinko Šoštar 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 140
Izšla: 22.12.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.01.2018
Danes ni dogodkov.
23.01.2018 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE V NAŠEM DOMU
23.01.2018 | Družabni dogodki
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
23.01.2018 | Kultura
Potopisno predavanje - Divja Aljaska
27.01.2018 | Kultura
Gledališki abonma IKARUS
23.01.2018 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE V NAŠEM DOMU
23.01.2018 | Družabni dogodki
PRAVLJIČNA URA S POUSTVARJANJEM
23.01.2018 | Kultura
Potopisno predavanje - Divja Aljaska
27.01.2018 | Kultura
Gledališki abonma IKARUS

Bodite prvi pri oddaji mnenja.