Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
9°C
-4°C
ČE.
13°C
-5°C
Deli
2603

Javni razpis Fundacije za šport za sofinanciranje programov in področij športa v letu 2020

Fundacija za šport je objavila Javni razpis za sofinanciranje športnih programov, razvojne dejavnosti v športu, športnih prireditev in promocije športa ter družbene in okoljske odgovornosti v športu v letu 2020.

Predmet razpisa je sofinanciranje izvajalcev športnih programov, programov razvojne dejavnosti v športu, programov športnih prireditev in promocije športa ter programov družbene in okoljske odgovornosti v športu, v okvirni višini 6.375.000 EUR, in sicer :

– za področje športnih programov: 4.820.350 EUR,

– za področje razvojne dejavnosti v športu: 971.550 EUR,

– za področje športnih prireditev in promocije športa: 510.000 EUR,

– za področje družbene in okoljske odgovornosti v športu: 73.100 EUR.

Več informacij o javnem razpisu, navodila, razpisno dokumentacijo idr. najdete na spletni povezavi http://www.fundacijazasport.org/si/razpisi/239


Občinska uprava

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi