Logo MojaObčina.si

Vransko

JUTRI
32°C
16°C
SRE.
32°C
15°C
2603

Fundacija Mima objavila razpis za financiranje mladih obetavnih športnikov v Sloveniji

Fundacijo Mima, ustanovo za mlade upe (v nadaljevanju: Fundacija Mima) sta ustanovila Mima Jaušovec, nekdanja uspešna teniška igralka, in člani Humanitarnega društva Rotaract klub Maribor, z namenom štipendiranja in financiranja mladih športnikov, ki so potrebni finančne pomoči, starostne kategorije do 18 let, z namenom usmerjanja mladih k vrhunskemu ali kakovostnemu športu.
Na voljo je 4.000,00 evrov sredstev, ki se bodo podeljevali v enkratnem znesku 250,00 evrov na potrjeno vlogo.

Razpis je skupaj s prilogami objavljen na spletni strani www.mimajausovec.com, zavihek Fundacija. Več informacij o aktivnostih fundacije Mima se nahaja tudi preko  https://www.facebook.com/fundacijamima/.

Zadnji dan za oddajo pisnih vlog je 9. november 2018.

 

Pisne vloge prijavitelji pošljejo na naslov: Fundacija Mima, ustanova za mlade upe, Glavni trg 8, 2000 Maribor, s pripisom: za razpis fundacije.

 

Za vsa morebitna dodatna vprašanja se obrnite na članico Rotaract kluba Maribor, go. Nino Kirič, in sicer  preko elektronske pošte: ninak.kiric@gmail.com.


Mima Jaušovec in člani Rotaract kluba Maribor

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi