Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
2°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
-1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Beachvolley liga MOLOJADO (MOtnik – LOčica – ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
18.06.2018      21:06
A A

Beachvolley liga MOLOJADO (MOtnik – LOčica – JAkovDOl)


V maju in juniju je potekala že četrta izvedba moške beachvolley lige MOLOJADO. Lige, ki smo si jo zamislili in jo skupaj uspešno izvajamo ŠD Motnik, ŠRD Ločica in ŠD Papagaji. Prvič pa smo poizkusili tudi z organizacijo (z)mešane lige MOLOJADO ...


Masters Motnik
Masters Motnik
Deli:

V ligi nastopa devet moških parov, med katerimi prevladujejo igralci iz omenjenih treh društev, poleg tega pa v ligi nastopajo še ekipe iz Domžal, Celja in Braslovč. Ker želimo, da se v našem domačem okolju kar največ dogaja, je tekmovalni sistem tak, da se trije krogi lige odigrajo v Motniku, trije na Ločici in trije v Jakov dolu. Zaključni turnir lige pa je letos ponovno gostil Motnik. Zmagovalci MOLOJADO 2018 so postali:

  1. Boštjan Kapus, Klemen Hrastovec
  2. Davor Zupančič, Aljaž Juvančič, Luka Svetelj
  3. Peter Pečovnik, Mitja Ribič

Ker nam je druženje tako pomembno in prijetno, smo se letos odločili, da poskusimo organizirati tudi mešano ligo, t. i. (z)mešana MOLOJADO. Odziv je bil neverjeten, saj se je za ligo nemudoma prijavilo 16 ekip (mešanih parov), tako da smo štiri petke zapored odigrali štiri napete in zanimive turnirje. Istočasno smo igrali na dveh igriščih, večer pa popestrili s skupnim druženjem in dobrotami z žara. Zmagovalni pari (z)mešane MOLOJADO 2018 so postali:

  1. Tadeja Pečnik, Boštjan Kapus
  2. Nives Horvat, Peter Pečovnik

    Nejka Planinc, Davor Zupančič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 147
Izšla: 31.08.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.