Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
23°C
15°C
Oceni objavo

Sonce pomladi na OŠ Vransko-Tabor

Na Osnovni šoli Vransko-Tabor so v četrtek, 9. marca 2023, v športni dvorani pripravili glasbeno-plesno prireditev SONCE POMLADI, s katero so počastili praznični marec.

Na njej so se ob spremljavi benda Up 'N' Downs z izraznim plesom predstavili učenci od 1. do 6. razreda, združeni pevski zbor ter vokalni in instrumentalni solisti. Na koncu se je nastopajočim na odru pridružil še Matjaž Jelen, pevec skupine Šank Rock.

Za sklad Žarek upanja je bilo zbranih 1.069 evrov prostovoljnih prispevkov. Z njimi bomo poravnali del materialnih stroškov prireditve. Obiskovalcem, ki so dvorano napolnili do zadnjega kotička, se za vsak prispevek najlepše zahvaljujemo.

Kot je povedala ravnateljica šole Majda Pikl, je bila prireditev simfonija zvoka in giba lepa uvertura v pomladne dni in čudovito darilo za vsakogar, ki jo je obiskal.

                                                                                                                T. T.

 

Oglejte si tudi