Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
10°C
-3°C
JUTRI
8°C
6°C
Deli
2603

PRVOŠOLCI NA PLAVALNEM TEČAJU

Plavanje je izrednega pomena, saj človeku omogoča varno gibanje ob in v vodi ter je najboljša preventiva pred utopitvami.  Od 27. do 31. marca je za učence 1. razreda Osnovne šole Vransko-Tabor potekal 10-urni plavalni tečaj na bazenu v Golovcu.  Devetindvajset učencev se je prilagajalo na vodo, učilo plavati oziroma izpopolnjevalo tehniko plavanja. Prvošolci so se izkazali za odlične plavalce. Iz dneva v dan so  bili samozavestnejši in so bolj uživali v vodi. Zadnji dan plavalnega tečaja so svoje nadobudneže prišli pogledat tudi vsi starši. Otroci pa so jim z velikim veseljem pokazali, kaj so se naučili.

                                                                                                                         
                                                                                                                                                               Učiteljice 1. razreda

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij