Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 11.12.2017

oblačno
Danes bo oblačno, popoldne se bo ponekod oblačnost trgala. V severovzhodnih krajih bo večinoma suho, drugod bodo padavine, ki bodo popoldne slabele in marsikje prehodno ponehale. Meja sneženja bo večinoma nad okoli 1800 m nad morjem. Pihal bo zmeren, ponekod tudi močan južni do jugozahodni veter, ki se bo čez dan še nekoliko okrepil. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, ob morju do 16 °C.
0°C | 12°C
torek, 12.12.2017
7°C | 12°C
sreda, 13.12.2017
2°C | 3°C
četrtek, 14.12.2017
2°C | 7°C
petek, 15.12.2017
6°C | 10°C
Opozorila
Ponedeljek, 11.12.2017 ob 6h
Jugozahodnik bo v višjih legah presegal hitrost 100 km/h, ponekod po nižinah pa 70 km/h. Veter bo začel slabeti v noči na torek.
0°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

MLADI PLANINCI AKTIVNI TUDI V SLABEM VREMENU


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA

| |
02.11.2017      14:26
A A

MLADI PLANINCI AKTIVNI TUDI V SLABEM VREMENUDeli:

V petek pred jesenskimi počitnicami so se planinskega pohoda udeležili najbolj pogumni planinci, ki se niso ustrašili slabega vremena. Presenetila nas je močna ploha, kar pa ni izgovor za počitek.

Prvi del našega srečanja je potekal v učilnici, kjer so planinci izdelali super plakate o tem, kaj vse mora planinec vedeti in poznati: planinska oprema, planinski nahrbtnik, nevarnosti, skrb za naravo, planinski pohod. Pri izdelavi plakatov smo si pomagali s knjižico Dnevnik 1/ Mladi planinec, Mlada planinka ter s spletnima stranema Planinske zveze Slovenije in Gorske reševalne zveze Slovenije. Odnos do narave in živali smo »povadili« s pomočjo kužke Ajše in hrčka Boruta, ki ju je pripeljala Anja Jerman. Po počitnicah bomo na osnovni šoli uredili še planinski kotiček, kjer bodo razstavljeni plakati. Vabljeni k ogledu.

Drugi del srečanja je potekal v obliki pohoda na Marelico, malice in vrnitve nazaj. Kratko, vendar sladko. Za nekatere so se po srečanju začele počitnice, najbolj aktivni pa so v soboto odšli še na Ljubljanski maraton. Ponosne smo na vse!

                                                                                          Mentorice Maja Jerman, Breda Čvan in Nataša Pečovnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 139
Izšla: 30.11.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
December 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
11.12.2017
Danes ni dogodkov.
15.12.2017 | Družabni dogodki
Pravljično pod kostanji
19.12.2017 | Družabni dogodki
LITERARNO DRUŽENJE V NAŠEM DOMU

Bodite prvi pri oddaji mnenja.