Logo MojaObčina.si
JUTRI
20°C
5°C
SOB.
16°C
8°C
397

Rekreativna odbojka – MAVRIČNI TURNIR

Igranje odbojke na Vranskem je precej razširjeno. V naši športni dvorani je kar pet rekreativnih ekip, ki se v različnih terminih enkrat tedensko srečujejo in igrajo. Odbojka je šport, ki povezuje moške in ženske, starejše in mlajše igralce. Vsako leto ŠD Vransko in ŠRD Ločica pri Vranskem organizirata v spomladanskem času MAVRIČNI TURNIR. Igralci pridejo od blizu in daleč. Z žrebom se določi ekipe. Dva moška in štiri ženske v ekipi združijo svoje moči in znanje ter odigrajo odbojko na dveh igriščih v Športni dvorani Vransko. Za dobro hrano vedno poskrbi Vesna iz ŠD Vransko, za barvite majice pa Maja iz ŠRD Ločica. Tako se poleg igranja tudi družimo, zabavamo in spletamo nova prijateljstva. Letošnje leto je igralce, ki so zmagali z medaljami ovesila županja Nataša Juhart.

Naj se mavrica in šport preseli tudi v vas, saj šport krepi zdravje.

Maja Jerman in Vesna Pider  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi