Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Ponekod po nižinah bo spet nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 4 °C.
-5°C | 10°C
torek, 21.11.2017
-2°C | 10°C
sreda, 22.11.2017
1°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
1°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-5°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

eNasvet – z varčnim pogledom na svet!


OBVESTILA

| |
21.01.2016      17:53
A A

eNasvet – z varčnim pogledom na svet!Deli:

Dandanes energija predstavlja enega od največjih stroškov vsakega gospodinjstva. Hkrati pa statistični podatki kažejo, da večina gospodinjstev ni seznanjena z izboljšavami, ki jih lahko naredi v tej smeri. Že sama menjava dobavitelja električne energije lahko močno pripomore k zmanjšanju računa za električno energijo.

Energetika projekt d. o. o. se je zato odločila, da v okviru energetskega svetovanja eNasvet sklene partnerstvo tudi za posredovanje pri prodaji električne energije. Ker smo želeli našim strankam ponuditi najboljše produkte po konkurenčni ceni na trgu, smo se odločili za novega dobavitelja električne energije na slovenskem trgu – RWE Ljubljana d. o. o.

 

Odjemalci lahko pri dobavitelju električne energije RWE Ljubljana d. o. o. izbirajo med spodaj naštetimi produkti z električno energijo.

  • Upokojenec, ki vam jamči ceno električne energije za dobo 36 mesecev in združuje dobavo električne energije ter storitve domske in zdravstvene asistence.
  • Mini vam jamči ceno električne energije za dobo 12 mesecev.
  • Standard vam jamči ceno električne energije za dobo 24 mesecev. Po preteku prvih 12 mesecev vam bodo za naslednjih 12 mesecev na ceno priznali 5-odstotni popust.
  • Ideal vam jamči ceno električne energije za dobo 36 mesecev. Po preteku prvih 12 mesecev vam bodo na ceno priznali dodatni 5-odstotni popust. Po 24 mesecih bo vaša cena za električno energijo nižja za 10 odstotkov (v primerjavi s ceno v prvem letu pogodbe).
  • Nevezani brez določenega trajanja pogodbe in kakršnih koli omejitev za odjemalca.

 

Prednosti paketa IDEAL

-          Zajamčena cena 3 leta, ne glede na razmere na trgu – tovrsten paket zagotavlja zanesljivost, saj se v primeru podražitve električne energije na trgu cena električne energije za vas ne bo spremenila.

-          Dodaten popust na začetno ceno paketa v drugem in tretjem letu (drugo leto 5 %, tretje leto 10 %).

-          Stranka ni vezana na pogodbo ob njenem podpisu in lahko odstopi od nje brez pogodbene kazni.

 

Prednosti paketa UPOKOJENEC

-          Zajamčena cena 3 leta, ne glede na razmere na trgu – tovrsten paket zagotavlja zanesljivost, saj se v primeru podražitve električne energije na trgu cena električne energije za vas ne bo spremenila.

-          Možnost uveljavljanja asistence na domu do 3-krat na leto v višini 150 evrov. Asistenco na domu lahko uveljavljate kot zdravniško pomoč, pomoč pri popravilih, pomoč pri hišnih in drugih opravilih.

-          Stranka ni vezana na pogodbo ob njenem podpisu in lahko odstopi od nje brez pogodbene kazni.

 

Prednosti paketa NEVEZANI

-          Zajamčena najnižja cena na trgu.

-          Stranka ni vezana na pogodbo ob njenem podpisu in lahko odstopi od nje brez pogodbene kazni.

 

Ključen za porabnika pa ni samo nakup električne energije po najugodnejši ceni, temveč zmanjšanje oziroma optimiranje porabe električne energije za celotno gospodinjstvo. Poleg cenovno ugodnih paketov električne energije imajo odjemalci možnost nakupa kvalitetnih LED sijalk po ugodni ceni ter možnostjo plačila na 36 obrokov, s katerim lahko posamezno gospodinjstvo zmanjša porabo električne energije tudi do 15 %.

 

V primeru, da se odločite zamenjati dobavitelja električne energije in s tem prihraniti, bomo zamenjavo dobavitelja električne energije za vas izvedli mi, in to popolnoma brezplačno in brez kakršne koli porabe vašega dragocenega časa. Sprememba bo torej za vas vidna samo na položnici! Za vsa vprašanja smo vam na voljo na številki 041 282 491 ali pa po e-pošti na info@energetika-projekt.eu.  
Priloge:
PDF
enasvet1.pdf
55161_enasvet1.pdf (233,54 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vransko!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinski informator Vransko
Številka: 138
Izšla: 27.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.