Logo MojaObčina.si

Vransko

DANES
10°C
3°C
JUTRI
11°C
5°C
2603

Javni poziv k posredovanju predlogov za imenovanje predstavnika Občine Vransko v svet zavoda II. Osnovne šole Žalec

Komisija za mandatna vprašanja, volitve, imenovanja in priznanja poziva javnost k posredovanju predlogov za imenovanje predstavnika Občine Vransko v svet zavoda II. Osnovne šole Žalec za mandatno obdobje 2021-2025.

Mandat članov sveta zavoda II. Osnovne šole Žalec traja 4 leta. Člani sveta zavoda so lahko ponovno imenovani; zaporedoma so lahko imenovani največ dvakrat. Mandatno obdobje 2021-2025 se bo zaključilo 5. 3. 2025.

Predstavnike ustanoviteljev (občin) imenujejo njihovi občinski sveti.

Rok za podajo predlogov je 26. 3. 2021.


Javni poziv v celoti je priložen (.pdf).


Občinska uprava

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi