Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
6°C
NED.
17°C
4°C
1716

Prekopska mladina na kvizu GZ Žalec

Po izredno uspešnem tekmovanju v kvizu v GPO Vransko so se iz Prekope kar štiri ekipe uvrstile na tekmovanje na višjem nivoju. Na tekmovanju so se naši pionirji, mladinci in pripravniki pomerili z ostalimi ekipami iz društev po vsej Gasilski zvezi Žalec. Kljub temu da je bilo za dve ekipi letos to krstno tekmovanje na tem nivoju, smo se odrezali več kot dobro. Pri pionirjih sta naši ekipi zasedli 9. in 10. mesto, ekipa mladink je po napeti tekmi zasedla 7. mesto. Kar štiri ekipe od 4. do 7. mesta so bile uvrščene znotraj ene točke, najbolj pa so nas navdušili naši pripravniki Špela, Gašper in Urban, ki so se premierno predstavili kot pripravniki ter se s 3. mestom uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 25. marca 2023. Vsem tekmovalcem za rezultate čestitamo, našim pripravnikom pa na regijskem tekmovanju želimo obilo sreče.

Na pomoč!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi